menu

diva dive

squirt blankets

Diva Dive je značka věnující se tématu sexuality jako přirozené součásti všech z nás. Ve své tvorbě se zaměřuje na výrobu ejakulačních dek, které vytváří bezpečný prostor pro intimitu ve všech podobách. Deky jsou nepropustné a slouží také k pomyslnému vymezení prostoru pro naše intimní hrátky. Diva Dive přistupuje k lásce a sexualitě vědomě, bez předsudků, rozhodnutá bourat nejedno sexuální tabu. Zároveň ji však bere jako posvátnou a rituální záležitost, které je třeba věnovat v našem životě patřičnou pozornost.

Diva Dive také tvoří bezpečný prostor věnovaný především ženám a jejich přijetí vlastní sexuality. Podporuje ženy na cestě za probuzením ženské ejakulace pomocí vzdělávacích online programů.

projekt diva dive je v současnosti z osobních důvodů pozastaven.

K tvorbě vizuálu pro nově vznikající značku Diva Dive, bylo třeba přistupovat s respektem a láskou. V rámci tohoto projektu jsme měly s Alenkou hned několik cílů: (1) obsáhnout širokou a velice různorodou cílovou skupinu, (2) vytvořit extatickou a luxusní značku, která půjde svou vizuální stránkou ruku v ruce s jejich žebříčkem hodnot, (3) působit vědomě, nikoliv vulgárně a (4) postavit brand nejen na dokonalém produktu, ale také na příběhu značky = příběhu Aleny. Diva Dive je osobní značka a zároveň ikonický brand. Jde tu o luxusní a do detailu propracovaný produkt, jehož vývoj prošel několika fázemi a dlouhým testováním.

záměr

Ve tvorbě vizuálu jsme se vydali cestou signifikantního elegantního loga. Je tvořeno fontem Eiko Thin, které je jemné a přitom díky svým výrazným patkám stále stabilní. Jeho pevné posazení tak věrně odráží hodnoty a cíle značky Diva Dive. Písmo Eiko je doplněno luxusním skriptovým písmem Nautica, které nečekaným způsobem mění celkový dojem. Skriptové písmeno D nás naklání na stranu a mění směr našich myšlenek. Je to symbol pohybu — nás na naší cestě životem, za sebepoznáním i za tím živočišným, co se odehrává během aktu.

VIZUÁLNÍ SMĚR LOGA & IDENTITA

Loga jsou doplněna dalšími grafickými prvky. Kapka jako symbol vodního živlu, monogram odrážející luxus a ornament, který v sobě nese název značky a svým tvarem připomíná deku. Graficky zpracované claimy pak věrně odrážejí tonalitu značky, ilustrace ženského těla nás navrací k sobě samým a gradienty symbolizují plynutí a vodní hladinu. Vše podtrhuje univerzálně použitelná a jasně rozpoznatelná sada fontů a barevná paleta, která v sobě nese jemnost, ženskost, eleganci i hloubku.

GRAFICKÉ PRVKY

Aby brandová identita dobře plnila svou funkci, je třeba ji přenést všude tam, kde s ní zákazník může přijít do styku. Pro značku Diva Dive jsme vytvořili návrh grafický návrh webu, instagramové šablony, tiskové materiály a návrh obalu produktu včetně potisku dek samotných. Konzultovali jsme také vizuální stránku produktu jako takového, materiálů, ze kterých je produkt vyroben a především barevnost a celkové ladění. 

Diva Dive bude mít v nabídce celkem 3 řady dek, které se liší jak materiály, tak použitím brandových prvků. Jde o řady Basic, Signature a Limited a právě řada Signature ponese brand prvky ve formě potisku a výšivky. Signature deky tak budou dlouhodobě podporovat esenci a hlavní sdělení značky — posilování posvátnosti sexuality a odklonění se od pouhé tělesnosti blíže k hluboké duševní práci.

BRAND TOUCHPOINTS

Děkuji Alence za cesty, které ukazuje lidem, za její odvahu a upřímnost, pokoru a ženskou sílu. Díky za tohle všechno a ještě mnohem víc.

závěrem

photo credits

strategie značky
creative direction
vizuální identita
ilustrace
webdesign
packaging
instagram templates
konzultace produktu

služby