menu

about

about

o mém studiu

Grafické studio Derfler Atelier vzniklo z čisté vášně pro design, s cílem pomáhat druhým v jejich vizuální prezentaci. Pomáháme vám ukotvit se ve svém podnikání, své vizi, realizovat se, ukázat se světu.

Mé jméno je Anna a stojím za vším, co zde vidíte. Kořeny vzniku své značky vidím v dobách, kdy se mi narodil můj druhý syn. Postupem času jsem začala cítit velký kreativní přetlak. Ta přemíra fantazie, množství nápadů a potřeba vlastní realizace – to už se jednoduše nedalo vydržet.

Cítila jsem se být kreativcem a kromě grafické činnosti jsem se věnovala také ilustraci, šperku a papírenským výrobkům. Brzy jsem však cítila silnou potřebu se nejen specializovat, ale také jít víc do hloubky, nahlédnout pod povrch a tvořit opravdu uvědoměle. Cítila jsem zodpovědnost za své klienty a chtěla jsem, aby s mou pomocí dosahovali ve svém podnikání co nejlepších výsledků. 

Ponořila jsem se tedy znovu do studia, nasávala informace, vzdělávala se a tříbila nejen své znalosti, ale zejména proces. Grafická tvorba tedy časem přirozeně vykrystalizovala v tvorbu vizuálních identit založených na důkladné strategii značky. Vzniká grafické studio zaměřující se na branding.

V tomto oboru jsem se opravdu našla! Stále cítím téměř nepřetržitou pracovní flow, silný drive a energii, která se přelévá z projektu na projekt. Díky tomu může zazářit i vaše značka. 

Značka Derfler Atelier vznikla z čisté vášně pro design s cílem pomáhat druhým v jejich vizuální prezentaci. Její kořeny můžeme hledat v době, kdy se mi narodil můj druhý syn a já začala postupem času cítit velký kreativní přetlak. Ta přemíra fantazie, množství kreativních nápadů a potřeba vlastní realizace se už jednoduše nedaly vydržet. 

Založení živnosti ale nebylo jen mou osobní potřebou, byl to také přímý důsledek mého okolí, které se mnou chtělo pracovat na svých projektech. A tak jsem konečně začala uplatňovat své osobní i školní znalosti ve váš prospěch.

více o mém procesu

Značka, to jsou emoce.
Naučíme vizuálně komunikovat i tu vaši.

Feeling. Mood...

podívejte se na výsledky mé práce

podívejte se
na výsledky mé práce

Na čem si zakládám

neustrnout

Vzdělávat se. Nasávat nové informace. Nechat se inspirovat, posouvat se. Pravidelně opouštět svou komfortní zónu.

S projekty a lidmi, se kterými pracuji. Sama se sebou. Být si vědoma svých hranic a nebát se je pustit, je-li to třeba. Pracovat, abych žila. V duchu rodinného života.

být v souladu

Pracovat z vášně. Cítit ten drive, tu radost. Vyrovnávat dřinu odpočinkem. Užívat si celý proces i výsledky.

have fun!

buďme v kontaktu

POTKEJME SE NA INSTAGRAMU