strategie značky
vizuální identita

Amoosing Stories

Amoosing Stories je značka zaměřující se na svatební a párovou fotografie. Jako jedna z mála u nás se soustředí na tzv. elopement svatby, tedy malé útěky do přírody, kde se dva zamilovaní vezmou v kruhu nejblížších, tak, jak je jim milé a přirozené. Ve své tvorbě se odkazuje na autentické pořizování fotografií. Nechává všem zúčastněným dostatek volnosti a pocitu bezpečí. V rámci svého zaměření usiluje o spojení dvou svých nejoblíbenějších činností, fotografování a cestování. Skrze fotografie tak vypráví lidský příběh, autenticky a vědomě.

wild elopement & wedding photographer

služby

Je radost pracovat s někým, kdo má tak silný cit pro estetiku. Je krásné vidět, jak různě můžete vnímat fotografii, jak do statického momentu dostat emoci. Daniela mi učarovala zejména svou bezprostředností a klidem, který vyzařuje. To dokáže i během své práce s lidmi. Tento náboj a spirituální duch se pak projevuje i v jejích fotografiích. Našim cílem tedy bylo nejen obsáhnout tuto autenticitu, ale přidat také množství divokých a přírodních prvků, které podpoří její vášeň pro cestování.

úvodem

Vizuální identita pro Amoosing stories se zaměřuje na publikum, které je podobně smýšlející, jako fotografka sama. Jejími klienty jsou lidé s podnikavou a dobrodružnou duší, otevřenou myslí a laskavým srdcem. V rámci loga jsme se s Danielou vydaly cestou elegantního, na míru upraveného patkového písma. Písmena na sebe nenápadně navazují, spojení dvou písmen “o” evokuje snubní prsteny. Divoký nádech logu dodává spodní klička písmene “g” a organická ilustrace větvičky.

Na vše navazují grafické prvky v podobě geometrických tvarů. Ty odkazují na technickou stránku práce fotografa a jeho cit pro kompozici. Vizuál uzavírá barevná paleta plná přírodních tónu, které vás zvou na cesty po světě i k večeru u ohně s vašimi nejbližšími.

vizuální identita