nudée cosmetics

Nudée cosmetics je fiktivní značka, která vznikla z čisté vášně pro design a tvorbu obecně.  Pro kreativní tvůrce je těžké oplývat neustálým přívalem inspirace. Jedním ze způsobů, jak se vyvarovat kreativnímu bloku, je práce na tzv. passion projektech. A jedním z nich je právě Nudée cosmetics.

passion project

Mým upřímným záměrem bylo především to, abych našla zpět ztracenou flow. Když spolupracuji s klienty, strategie vždy hraje v celkovém procesu významnou roli a tak je těžké tvořit svobodně. Chtěla jsem pracovat intuitivně, bez jasného cíle. Cesta mě dovedla ke kosmetickému brandu s názvem Nudée, jehož dominantou se stalo ikonické é. Vévodí mu minimalistický design, zelené tóny a nostalgický tón. Zaměřila jsem se také na packaging a celkový mood zejména v oblasti tiskových a propagačních materiálů..

záměr

photo & mock-up credits

Antonius Ferret, Sasha, Changli, Sunsetoned, Daria Kruchkova, Jasmin Chew, Aedrian, Jenny Uhling, Maryia Plashchynskaya, Nadi Lindsay, Stas Knop, Karina Zhukovskaya & Karolina Grabowska from Pexels & Karolina Grabowska from Kaboompics

mock-up from Pixeden, Anthony Boyd Graphics & Mr. Mockup